Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Informace pro firmy

Nechcete již tmelit kolektiv okoukanými akcemi typu bowling nebo posezení v restauraci? Využijte prostory naší VIP Lounge pro vaši firemní prezentaci, teambuilding nebo setkání s partnery. Real Simulator VIP Lounge nabízí prostor pro max. 15 osob, s barem a stropním projektorem. Hned vedle si můžete zalétat na světovém unikátu, leteckém simulátoru dopravního letadla McDonnell Douglas DC-9, který propojuje reálný svět se světem virtuálním. A to nejen spojení opravdového letadla se simulátorem, ale zejména reálného světa lidí s virtuálními pocity, které v nich zanechají hluboké prožitky

Nejsme teambuildingová agentura, ale nabízíme vám nezapomenutelný zážitek pro vaše týmy, o kterém si budou ještě dlouho vyprávět.

Jak to u nás vypadá?

Ideální tmelící balíček pro 4 – 15 osob

 • 14:00 – Příjezd do luxusního hotelu Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec, ubytování
 • 14:30 – Přípitek v lobby, kde se účastníci dozví bližší informace následujícího programu
 • 15:00 – 17:00 Prohlídka historického centra města vzdáleného 5 min pěšky
 • 17:30 – Odjezd do prostor světově unikátního simulátoru dopravního letounu McDonnell Douglas DC-9
 • 18:00 – 24:00 Létání v simulátoru pro všechny účastníky plus váš doprovodný program ve VIP Lounge s občerstvením

Rezervujte si termín ještě dnes!

Co mohou týmy zažít?

 • Start motorů, pojíždění na předem vybraném letišti (standardně létáme z letiště Václava Havla), vzlet z dráhy okruh nad Prahou a přistání zpět v Praze. Toto můžete několikrát opakovat.
 • Vzlet a přistání z a na vámi vybraném letišti. Informujte nás prosím dopředu o tomto požadavku, abychom se mohli dopředu technicky připravit.
 • Zaleťe se podívat nad své město, kde bydlíte nebo kamkoliv jinam. Pokud byste chtěli kvalitně vidět oblast mimo Českou republiku, prosím, informujte nás, abychom se technicky připravili. Z našeho simulátoru budete schopni poznat vlastní dům.
 • Proleťte se s dopravním letadlem těsně nad zemí, jakoby se jednalo o stíhačku.
 • Zvolte si jakékoliv počasí chcete. Osobně doporučujeme pro začátečníky počasí bez větru s mírnou oblačností. Mraky krásně dokreslují realitu. Můžete letět i v noci, což je určitě také velký zážitek. Pro první let s dopravním letadlem však doporučujeme den a letní období.
 • Myslíte si, že se dá letět s dopravním letadlem vzhůru nohama jako ve filmu "Let" s Denzelem Washingtonem? Zkuste si, jak náročné je otočit 50 tun nohama vzhůru.

Rádi vám pomůžeme podpořit soutěživého ducha

Náš personál vám pomůže zorganizovat soutěž pro jednotlivce nebo týmy.

1. Let na čas

Letadlo je připraveno na dráze. Jakmile se pohne, zapínáme stopky. Úkol je jednoduchý - vzlet z dráhy 08 v Insbrucku a přistání na tutéž dráhu. Stopky vypínáme po zastavení letadla. Pro začátečníky počítáme i přistání mimo dráhu, avšak v dané vzdálenosti od dráhy. Pokud se střetnete s budovou, čas se nazapočítá.

2. Soutěž o nejhezčí přistání

Letadlo je připraveno v přistávací konfiguraci 4 námořní míle před přistávací dráhou. Úkolem je, co nejlépe přistát a vyjet z přistávací dráhy na dráhu pojezdovou.

3. Přistání za špatného počasí

Dokážete přistát za silného bočního větru s nízkou základnou oblačnosti? Kdo to zvládne, vítězí.

4. Navigační soutěž

Dokážete pouze podle mapy doletět z jednoho města do druhého? I zde se dají otestovat znalosti ze zeměpisu.

Výše uvedený program je možné po dohodě jakkoli upravit. Pro vyhotovení nabídky nás prosím kontaktujte.

Rezervujte si termín ještě dnes!