Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Jak se k nám dostanete

Automobilem

Náš simulátor se nachází v areálu společnosti Intex, na adrese: Tanvaldská 345, Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou. GPS souřadnice: 50.742523, 15.086649. Pokud si vložíte tuto adresu do navigace, mnoho navigací Vás navede do ulice Dopravní z druhé strany areálu. Doporučujeme vložit do navigace adresu Tanvaldská 49, což je restaurace naproti vjezdu do areálu Intex.

Příjezd od Prahy

  1. Dálnice Praha – Mladá Boleslav – Turnov – Liberec.
  2. Před příjezdem do Liberce opusťte rychlostní silnici – sjezd na Jablonec nad Nisou. Zde následně zvolte druhý výjezd – směr Vratislavice nad Nisou.
  3. Na výjezdu jeďte doprava, pokračujte po hlavní silnici až ke světelné křižovatce, na ní odbočte doleva.
  4. Po 300 m za křižovatkou uvidíte po pravé straně parkoviště (po vaší levé ruce bude pošta a restaurace Zámecká konírna), bezprostředně za parkovištěm odbočte doprava (přejedete tramvajové koleje), po dlážděné cestě přijedete k vjezdu do areálu INTEX. Po nahlášení na vrátnici a vjezdu do areálu pokračujte dle přiloženého plánku.


Příjezd od Děčína

  1. Z rychlostní silnice sjeďte poté, co projedete libereckým tunelem a minete benzinovou pumpu Benzina – sjezd na Jablonec nad Nisou. Zde následně zvolte druhý výjezd – směr Vratislavice nad Nisou.
  2. Na výjezdu jeďte doprava, pokračujte po hlavní silnici až ke světelné křižovatce, na ní odbočte doleva.
  3. Po 300 m za křižovatkou uvidíte po pravé straně parkoviště (po vaší levé ruce bude pošta a restaurace Zámecká konírna), bezprostředně za parkovištěm odbočte doprava (překonáte tramvajové koleje), po dlážděné cestě přijedete k vjezdu do areálu INTEX. Po nahlášení na vrátnici a vjezdu do areálu pokračujte dle přiloženého plánku.

MHD

Pokud využijete cestu tramvají (č.5, 11), můžete vystoupit ve stanici "Lékárna" a přijít k areálu Intexu bočním vchodem - zelenou brankou.

Trasa od tramvaje:

Od lékárny doprava po hlavní, směr Rochlice, město. Cca po 100m doleva u prodejny koberců. Půjdete podél úzké silnice cca 200m, která na konci zatáčí doprava a dostanete se na místo, kde se nachází boční brána do areálu Intexu. Po pravé straně stojí jedna z dominant Vratislavic, věž tzv. "zauhlovačka".

Mapka - cesta od tramvaje