Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Poskytovatel služby – prodávající:

Plane's cafe s.r.o.
Tanvaldská 345
463 11 Liberec 30
Spisová značka: C 39583 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
IČ: 06078389
Bankovní spojení: Česká spořitelna
Číslo účtu: 4625623329/0800

1. Úvodní ustanovení
Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Závazným termínem rezervace je termín potvrzený prodávajícím kupujícímu prostřednictvím e-mailu.

2. Objednávka služby a rezervace letu
Termín pro Váš let lze objednat telefonicky na čísle +420 777 227 171, e-mailem na adrese: petra.bila@dc-9.eu nebo na webu www.realsim.cz.
Doporučujeme rezervaci provést minimálně 14 dní předem. Prodávající nemůže garantovat žádaný termín letu, pokud tak nebylo písemně domluveno před nákupem. Pokud není možné realizovat let v požadovaném termínu, prodávající Vám  nabídne minimálně 4 náhradní termíny s rozmezím minimálně 1 týdne.

3. Možnosti úhrady služby

a) Na dobírku
b) Platba bankovním převodem na účet č. 4625623329/0800.
c) Platba pomocí služby PayPal

4. Voucher – poukaz
Voucher bude zaslán formou PDF na Vámi uvedenou emailovou adresu nebo v papírové podobě na Vaši poštovní adresu, a to v případě platby na účet nebo PayPalem do 48 hodin po připsání částky na účet. Při objednání na dobírku bude Voucher zaslán do 48 hodin od vystavení objednávky.
Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení a je přenosný. Delší platnost je možné dokoupit na stránkách www.realsim.cz. Uplynutím doby platnosti práva spojená s voucherem zanikají. Poukázku není možné vrátit (vyjma ochranné 14 denní lhůty - viz. bod 5).
Hodnota voucheru není úročena.
Voucher smí být uplatněn pouze jednou a to prvním provedeným letem.
Prodávajícím bude poskytnuta služba, pro kterou byl voucher vystaven (zejména délka letu a typ letadla). Službu není možné měnit bez souhlasu Prodávajícího.

5. Storno podmínky
Zrušení rezervace lze provézt nejpozději 48 hodin předem. V případě zrušení rezervace méně než 48 hodin předem, zaplatíte storno poplatek ve výši 50% ceny voucheru. V případě, že Váš let nepřerezervujete nebo se k letu nedostavíte v čase rezervace, bude Váš voucher zrušen a pozbyde své platnosti.
Storno již zakoupeného voucheru a vrácení peněz lze provézt nejpozději do 14 dnů ode dne vystavení objednávky. Částka za zakoupenou službu Vám bude vrácena v plné výši. V případě, že o storno zakoupeného voucheru nepožádáte do 14 dnů ode dne vystavení objednávky, částka za zakoupenou službu se nevrací.

6. Provozní řád
Zákazník „pilot“ (držitel voucheru) a případní „spolucestující“ při svém příchodu do prostor simulátoru DC-9 jsou povinni dodržovat provozní řád a řídit se pokyny pracovníků společnosti Plane‘s cafe s.r.o.
Simulátor vybudovaný ze skutečného kokpitu dopravního letadla DC-9 je určený pro „piloty“ dodržující předepsané postupy a chovající se v kokpitu slušně a s ohledem na zachování původních přístrojů a interiéru kokpitu. V kokpitu platí zákaz konzumace jídla a pití.
Značně podnapilým osobám či osobám pod vlivem omamných nebo psychotropních látek může být vstup do kokpitu odepřen. V takovém případě nevzniká „pilotovi“ nárok na vrácení zaplacené částky za Voucher.
Zákazník „pilot“ porušující tento provozní řád bude ze simulátoru vykázán bez náhrady.
Návštěvník prostor simulátoru a baru, který způsobí škodu na majetku, bude povinen tuto škodu uhradit v plné výši.
Každý návštěvník prostor simulátoru a baru svým příchodem vyjadřuje souhlas s tímto provozním řádem.

7. Uzavření provozovny z důvodu vládních opatření
Dojde-li k uzavření provozovny z důvodu vládních opatření (např. pandemie COVID-19), bude o dobu, kdy je provozovna uzavřena, automaticky prodloužena doba platnosti voucheru. 

8. Ochrana osobních údajů

Principy ochrany a nakládání s osobními údaji naleznete na stránce Zásady ochrany soukromí.