Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Realsim MiG-21 - Informace pro veřejnost

Než usednete do sedačky stíhacího letounu MiG-21, je třeba něco málo domácí přípravy. Prvně si prosím pozorně přečtěte naše často kladené otázky a ujistěte se, že splňujete kritéria pro let. Zejména pak Vaši velikost a zdravotní stav. Neradi bychom, abyste přijeli a my Vás do kokpitu nepustili, případně byste se do něj nedostali.

Dalším úkolem je nastudování rychlokurzu pro let s MiGem. Naleznete jej na YouTube: https://youtu.be/9IQK3NPKuqo

Doporučujeme ho shlédnout několikrát, abyste v kokpitu zbytečně netápali. My Vám samozřejmě poradíme, ale každá taková rada je zbytečně strávený čas v kokpitu. Využijte tedy svůj zakoupený čas maximálně efektivně.

Po vstupu do kabiny se zavřete a náš instruktor Vám spustí misi. Pokud se předem nedomluvíme jinak, bude Vás čekat následující:

  • vzlet ze vzletové dráhy (motor již bude nastartován)
  • dohledání nepřátelských letounů na obloze a jejich případná eliminace
  • přistání zpět na výchozím (případně na jiném) letišti.

Po celou dobu letu budete mít možnost ovládat simulátor ze zapůjčeného tabletu. Zde budete mít možnost

  • pozastavit let a přivolat instruktora
  • restartovat let do původního nastavení (tedy nastartován na dráze)

Instruktor Vás po celou dobu letu bude sledovat ve vedlejší místnosti na projektoru. Budete s ním ve spojení pomocí intercomu. Tedy ho můžete v průběhu letu požádat o jakoukoliv radu a on Vám zároveň sám bude radit, pokud budete dělat něco špatně.

Věříme, že zážitek bude opravdu nezapomenutelný.