Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Často kladené dotazy

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud zde odpověď na váš dotaz nenajdete, neváhejte a kontaktujte nás!

Jak minimalizujete možnou nákazu COVID-19?

V době šíření koronaviru COVID-19 jsme redukovali maximální počet návštěvníků ze čtyř na dva. Posílili jsme odvětrání kabiny výkonným ventilátorem, kokpit letadla po každém letu dezinfikujeme a vyžadujeme po návštěvnících roušku

Musím mít pro let roušku?

Ano, rouška je povinná jak pro návštěvníky, tak pro instruktora.

Musím mít po dobu letu na rukou rukavice?

Kokpit po každém letu dezinfikujeme. Rukavice povinné nejsou. Pilotáž v rukavicích však nepředstavuje žádný problém.

Musím se vždy objednat předem?

Ano, rezervace provádíme pouze po telefonu. Aktuální kontaktní informace zde.

Jak si mohu koupit let?

Let si můžete zakoupit online v našem eshopu nebo na místě.  Poukázky na let v simulátoru je možné si buď vytisknout nebo vám ji zašleme na vaši dodací adresu do 24-hodin po zaplacení.

Jak to u vás vypadá?

Aktuální fotografie naleznete zde. Další videa pak v sekci média.

Pohybuje se simulátor?

Náš simulátor se nepohybuje. Vzhledem k velikosti zobrazovací plochy a kvalitě projektorů budete mít zaručený pocit pohybu a po letu se půjdete sami přesvědčit, že se kokpit opravdu nenakláněl.

Jak věrně připomíná simulátor skutečné řízení letadla?

Náš simulátor je skutečné letadlo se vším všudy. Je totiž ze skutečného letadla vytvořen!

Mají dárkové certifikáty omezenou dobu platnosti?

Naše dárkové certifikáty platí šest měsíců od data nákupu.

Jaký je minimální věk?

Doporučujeme od 10-ti let. Mladší děti neudrží pozornost po celou dobu letu a mohou pak vyrušovat a tím kazit zážitek pilotovi.

Jsou pro vstup do simulátoru nějaká omezení?

Ano. Létat u nás nemohou osoby s postižením pohybového aparátu a osoby s váhou nad 130 kg.

Mohu si do kokpitu vzít někoho s sebou?

Ano. Můžete si s sebou vzít jednoho rodinného příslušníka nebo kamaráda, který vás bude sledovat během letu. Sdílený zážitek dokonce doporučujeme. Také si můžete svůj letový čas s doprovodem rozdělit.

Mohu využít Váš VIP Lounge?

VIP Lounge s obsluhou máme k dispozici pouze pro domluvené akce typu teambuilding, narozeninová oslava, vánoční večírek apod.

Jak let probíhá?

Účtujeme pouze čas strávený v pilotní kabině. Instruktáž, která trvá cca 15 minut vám nebude účtována. Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme.

Co si mám s sebou vzít?

Roušku a pro vlastní pohodlí si můžete přinést vlastní boty na přezutí (doporučujeme sálovou obuv). Vzhledem k tomu, že náš kokpit udržujeme v čistotě, nabídneme vám naše přezůvky, pokud si nedonesete vlastní obuv na přezutí.

Musím něco vědět o létání?

Veškeré podstatné informace se u nás dozvíte. Pro umocnění zážitku však doporučujeme prostudovat naše kompletní instruktážní videa ještě před návštěvou.