Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Realsim DC-9 - Informace pro veřejnost

Lásku či obdiv k letadlům má nejeden muž či nejedna žena. Letadla byla vždy technologickým vrcholem lidského snažení. Díky letectví dnes máme mikrovlnou troubu nebo protismykové systémy ABS v automobilech. Málokdo má možnost dostat se do kokpitu reálného letadla během letu nebo dokonce sám takový kolos řídit.

Náš letecký simulátor Real Simulator vám nabízí možnost stát se dopravním pilotem. Nesrovnávejte náš projekt s jinými leteckými simulátory. Přestože se jedná o simulátor, jeho veškeré systémy i vlastní kokpit pochází z opravdového dopravního letadla McDonnell Douglas DC-9, které nalétalo přes 90 000 letů a dolétalo v roce 2010. Díky snaze nadšenců z Vratislavic se do provozu dostalo opět v roce 2017.

Splňte si sen ještě dnes

Co u nás zažijete?

Pokud nejste pilot a nemáte žádné zkušenosti s létáním, budete po dosednutí na sedačku překvapeni z neuvěřitelného množství přepínačů a jiných přístrojů. Nebudeme vás zatěžovat tím, k čemu každý přepínač slouží, ale můžete se nás kdykoliv zeptat, co vás zajímá. Pro nás je důležité, abyste za váš koupený čas co nejvíce létali. Instruktor vás navede jak nastartovat motory, začnete pojíždět po dráze k místu vzletu. Při této relativně jednoduché činnosti si vyslechnete instrukce, jak se letadlo ovládá a jak provedete vzlet. Snažíme se vám do pilotování nezasahovat, abyste měli vlastní pocit z toho, co sami zvládnete nebo zjistíte, že je třeba ještě pár dalších letů absolvovat.

Nejreálnější zážitek z pilotování, ve světovém unikátu!

Co přesně a jak byste chtěli vidět, je vhodné předem rozmyslet a zaslat nám e-mail s vaší představou. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Co můžete zažít:

  • Start motorů, pojíždění na předem vybraném letišti (standardně létáme z letiště Václava Havla), vzlet z dráhy, okruh nad Prahou a přistání zpět v Praze. Toto můžete několikrát opakovat.
  • Vzlet a přistání z a na vámi vybraném letišti. Informujte nás, prosím, dopředu o tomto požadavku, abychom se mohli dopředu technicky připravit.
  • Zaleťte se podívat nad své město, kde bydlíte nebo kamkoliv jinam. Pokud byste chtěli kvalitně vidět oblast mimo Českou republiku, prosím informujte nás, abychom se technicky připravili. Z našeho simulátoru budete schopni poznat vlastní dům.
  • Proleťte se s dopravním letadlem těsně nad zemí, jakoby se jednalo o stíhačku.
  • Zvolte si jakékoliv počasí chcete. Osobně doporučujeme pro začátečníky počasí bez větru s mírnou oblačností. Mraky krásně dokreslují realitu. Můžete letět i v noci, což je určitě také velký zážitek. Pro první let s dopravním letadlem však doporučujeme den a letní období.
  • Myslíte si, že se dá letět s dopravním letadlem vzhůru nohama jako ve filmu "Let" s Denzelem Washingtonem? Zkuste si, jak náročné je otočit 50 tun nohama vzhůru.

Máte-li jakékoliv jiné přání, neváhejte se nás zeptat. Uděláme vše, co je v našich možnostech, abyste byli spokojeni.

Na co ještě čekáte?