Principy ochrany soukromí na REALSIM.CZ

Naše stránky Realsim.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Realsim DC-9 - Informace pro piloty

Pod pojmem pilot si každý z nás představí různé profese. Milovníci automobilů vidí pilota formule 1, milovníci bezmotorového létání vidí pilota větroně, milovníci vojenské techniky vidí okamžitě stíhacího pilota. Málo kdo z nás si za život vyzkouší pilotovat dopravní letadlo. U nás to ale jde!

Překážek je mnoho. Čas, zdravotní stav nebo finance. Díky našemu projektu, kde jsme spojili reálné letadlo se simulátorem vám nabízíme nezapomenutelný zážitek. Pokud máte nalétáno několik desítek hodin na leteckém simulátoru nebo opravdovém letadle (byť bezmotorovém), zažijete u nás euforii z dopravního létání.

Na rozdíl od lajcké veřejnosti si můžete zaletět s následujícími výhodami našeho simulátoru.

Splňte si sen ještě dnes Jak to u nás vypadá?

Let na virtuální síti VATSIM nebo IVAO

Reálné létání je zajímavé počtem letadel ve vzduchu, řízením letového provozu a postupy pozemního i leteckého personálu. To vše umíme simulovat. Ostatní letadla ve vzduchu nejsou jen výmysly počítačového světa, jedná se totiž o další reálné piloty, kteří sedí doma u počítače a letí svým vlastním letadlem, které vy uvidíte z okna kokpitu. Stejně tak řídící letového provozu budou lidé s radarovými obrazovkami před sebou, kteří vám budou podávat jasné instrukce.

Doporučujeme se objednat na čas, kdy ve světě probíhá nějaký event. Seznam eventů naleznete zde.

Let se vším všudy

Po vašem příjezdu obdržíte kompletní plán letu včetně map počasí, meteorologických předpovědí, NOTAMů, rozložení váhy v letadle, distribuci paliva, atp. Instruktor bude váš monitorující pilot, projdete veškeré checklisty, postupy a vydáte se na cestu se mnoha lidmi na palubě. Můžete si vybrat RNAV nebo NON RNAV let.

Simulace náhodných nebo předem definovaných potíží

Máte rádi stres? Pak řekněte jak moc mají být potíže závažné. Od méně závažných potíží umíme simulovat i ty velmi kritické. Vysazení jednoho motoru, nefunkčnost APU a vysazení generátoru na druhém motoru je velmi náročná situace i pro ostřílené piloty.

Pokud máte jakékoliv jiné přání, určitě nám napište nebo zavolejte. Velice rádi vám jej splníme.

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek