Pro firmy

Nechcete již tmelit kolektiv okoukanými akcemi typu bowling nebo posezení v restauraci? Náš Czech DC-9 Project je unikátní. Propojuje reálný svět se světem virtuálním. A to nejen spojení opravdového letadla se simulátorem, ale zejména reálného světa lidí s virtuálními pocity, které v nich zanechají hluboké prožitky.

Nejsme teambuildingová agentura, ale nabízíme Vám nezapomenutelný zážitek pro Vaše týmy, o kterém si budou ještě dlouho vyprávět.

Ideální tmelící balíček pro 4 – 15 osob

 • Účastníci přijedou ve 14 hodin do luxusního hotelu Antonie, kde se ubytují.
 • 14:30 Přípitek v lobby, kde se účastníci dozví bližší informace o možnostech hotelového Wellness a večerního programu.
 • 15:00 – 17:00 Návštěva wellness centra
 • 17:30 Odvoz do VIP Lounge Czech DC-9 Project s občerstvením
 • 18:00 – 24:00 Program na světově unikátním dopravním letounu McDonnell Douglas DC-9.

Co mohou týmy zažít?

 1. Start motorů, pojíždění na předem vybraném letišti (standardně létáme z letiště Václava Havla), vzlet z dráhy okruh nad Prahou a přistání zpět v Praze. Toto můžete několikrát opakovat.
 2. Vzlet a přistání z a na vámi vybraném letišti. Informujte nás prosím dopředu o tomto požadavku, abychom se mohli dopředu technicky připravit.
 3. Zaleťe se podívat nad své město, kde bydlíte nebo kamkoliv jinam. Pokud byste chtěli kvalitně vidět oblast mimo Českou republiku, prosím, informujte nás, abychom se technicky připravili. Z našeho simulátoru budete schopni poznat vlastní dům.
 4. Proleťte se s dopravním letadlem těsně nad zemí, jakoby se jednalo o stíhačku.
 5. Zvolte si jakékoliv počasí chcete. Osobně doporučujeme pro začátečníky počasí bez větru s mírnou oblačností. Mraky krásně dokreslují realitu. Můžete letět i v noci, což je určitě také velký zážitek. Pro první let s dopravním letadlem však doporučujeme den a letní období.
 6. Myslíte si, že se dá letět s dopravním letadlem vzhůru nohama jako ve filmu "Let" s Denzelem Washingtonem? Zkuste si, jak náročné je otočit 50 tun nohama vzhůru.

Soutěžíte rádi?

Rádi pro vás zorganizujeme soutěž pro jednotlivce nebo týmy.

1. Let na čas

Letadlo je připraveno na dráze. Jakmile se pohne, zapínáme stopky. Úkol je jednoduchý - vzlet z dráhy 08 v Insbrucku a přistání na tutéž dráhu. Stopky vypínáme po zastavení letadla. Pro začátečníky počítáme i přistání mimo dráhu, avšak v dané vzdálenosti od dráhy. Pokud se střetnete s budovou, čas se nazapočítává.

2. Soutěž o nejhezčí přistání

Letadlo je připraveno v přistávací konfiguraci 4 námořní míle před přistávací dráhou. Úkolem je, co nejlépe přistát a vyjet z přistávací dráhy na dráhu pojezdovou.

3. Přistání za špatného počasí

Dokážete přistát za silného bočního větru s nízkou základnou oblačnosti? Kdo to zvládne, vítězí.

4. Navigační soutěž

Dokážete pouze podle mapy doletět z jednoho města do druhého? I zde se dají otestovat znalosti ze zeměpisu.


Výše uvedený program je možné po dohodě jakkoli upravit. Pro vyhotovení nabídky nás prosím kontaktujte.